Hotel O.K. 1, ubytování Beroun, hotel Beroun

HLAVNÍ STRANA

Hotel O.K. 1, hotel, ubytování Beroun

UBYTOVÁNÍ V HOTELU

Hotel O.K.1 se díky rozsáhlé rekonstrukci zařadil mezi tříhvězdičkové hotely. Svou vybaveností a rozsáhlými kvalitními službami nabízí svým hostům vedle příjemného prostředí i krásně prožité ubytování. Samotný hotel leží ve velmi klidné části Berouna a umožňuje tak svým hostům poklidnou relaxaci. Vedle relaxace mohou naši hosté i v klidu pracovat, jelikož v hotelu máme zřízenu internetovou WiFi síť, díky které můžete pracovat i mimo svou kancelář.

Ubytování

Náš hotel je jedním z mála ubytovacích zařízení, které myslí i na tělesně postižené. Máme bezbariérové apartmány, díky kterým se u nás budete cítit jako doma. V hotelu O.K.1 tak naleznete tu správnou relaxaci.

Vedle klasického krátkodobého ubytování nabízíme i zvýhodněné týdenní a čtrnáctidenní pobyty. Při ubytování po dobu jednoho týdne Vám jako pozornost našeho hotelu darujeme jeden den zdarma. Pokud se rozhodnete v našem hotelu strávit čtrnáct dní, obdržíte 3 dny zdarma.

Díky dobré dostupnosti do Prahy jsme naši nabídku ubytování rozšířili i o možnost dlouhodobějšího pobytu. Poskytujeme tak příležitost našim hostům ubytovat se v klidné, relaxační lokalitě Berouna a to i na dobu delší než jeden měsíc za zvýhodněnou cenu.

Doprava

Hlavní město Praha je z našeho hotelu dosažitelná hned několika rychlými způsoby. První rychlá a pohodlná možnost je Vaším automobilem. Na mezinárodní letiště Ruzyň se dostanete cca 15 minut a do Prahy dojedete za pouhých cca 10 minut. Pokud Vám nevadí autobusová doprava, tak každých 10 minut odjíždí autobus do Prahy a to přímo od hotelu. Pokud patříte mezi milovníky vlaků, jistě rádi využijete pohodlného a rychlého spojení Berouna s Prahou železnicí.

Ostatní služby

Hotel O.K. 1 Vám poskytuje vedle kvalitního ubytování i pronajmutí zasedací místností s kapacitou až 40 osob. V případě zájmu Vám připravíme kompletní občerstvení a při celodenních akcí zajišťujeme i polední menu.

Nebytové prostory

Rádi bychom Vám také nabídli možnost pronajmutí nebytových prostor, které jsou v hodné pro obchod či kancelář. Nebytový prostor má výměru 73,15 m2, s vlastním odděleným sociálním zařízením, se samostatným vchodem, který je navíc chráněn bezpečnostní mříží. Na tento prostor navazují skladovací prostory o celkové výměře 44 m2, které je možné také pronajmout.


Storno podmínky

Akceptujeme pouze storno zaslané písemnou formou

  • Do 31. dnů bez poplatku
  • Od 30. dne do 14. dne před nástupem 20% z celkové ceny
  • Od 13. dne do 7. dne 30% z celkové ceny
  • Od 6. dne do 3. dne 50% z celkové ceny
  • Od 2. dne do dne nástupu 100% z ceny služeb

GDPR

Prohlášení o ochraně osobních údajů

  • ke stažení zde.